ESET PROTECT Entry HUN 26-49 Felhasználó 2 év online vírusirtó szoftver
ESET PROTECT Entry HUN 26-49 Felhasználó 2 év online vírusirtó szoftver
Márka: | ESET |
Cikkszám: | 320207 |
Elérhetőség: | Rendelhető |
-
19 218Ft
- Nettó: 15 132Ft
A termék ára 1 felhasználóra vonatkozik, az adott mennyiségi sávban történő rendelés esetén.
Névre szóló licenc, a következő végfelhasználói adatokkal rendelhető:
cégnév
cím
telefonszám
kapcsolattartó neve
rendszergazda e-mail címe ( aki telepíteni fogja )
Kérjük, hogy megrendeléskor a termék típusát és a licenchez megadott adatokat ellenőrizzék, mert a már elkészült licenceket utólag módosítani, illetve a kiadott terméket visszavenni nem tudjuk.
A termék aktiváló kódja a számla mellé kapott, vagy elektronikus formában elküldött, gyártó által kiállított licenc levélen található.
Végpont- és fájlszervervédelem felhőalapú menedzsment felülettel, kártevők elleni átfogó védelemmel, webszűrővel, végponti tűzfallal és botnet elleni védelemmel.
Felhőalapú illetve helyszíni ( on-premise ) központi menedzsment felület:
Vállalati végpontvédelem:
Fájlszervervédelem:
Kétirányú tűzfalas védelem:
Megakadályozza a belső hálózathoz való illetéktelen hozzáférést. Betörés és adatszivárgás elleni védelmet biztosít, valamint megbízható hálózatok definiálását teszi lehetővé, letiltva más olyan kapcsolatok elérését, mint a nyilvános Wi-Fi hálózatok.
Az ESET PROTECT Cloud minden olyan lényeges funkciót tartalmaz, amelyet megszokott az ESET PROTECT (korábbi nevén ESET Security Management Center), viszont működését a felhő-alapú távmenedzsment megoldásokkal kapcsolatos elvárásokhoz igazítottuk.
Névre szóló licenc, a következő végfelhasználói adatokkal rendelhető:
Kérjük, hogy megrendeléskor a termék típusát és a licenchez megadott adatokat ellenőrizzék, mert a már elkészült licenceket utólag módosítani, illetve a kiadott terméket visszavenni nem tudjuk.
A termék aktiváló kódja a számla mellé kapott, vagy elektronikus formában elküldött, gyártó által kiállított licenc levélen található.
ESET Protect Entry
Végpont- és fájlszervervédelem felhőalapú menedzsment felülettel, kártevők elleni átfogó védelemmel, webszűrővel, végponti tűzfallal és botnet elleni védelemmel.
Funkciók leírása:
Felhőalapú illetve helyszíni ( on-premise ) központi menedzsment felület:
- A felhőalapú- és a helyszíni ( on premise ) megoldást is tartalmazza
- A távoli felügyelet elérhető felhőalapú és helyben telepített megoldásként is. A felhőalapú megoldás esetén nincs szükség további hardver vásárlására és karbantartására, amely csökkenti a járulékos költségeket.
- Egy kattintásos kezelés
- Egyetlen kattintással elérheti az olyan műveleteket, mint a kivételek hozzáadása, a fájlok további elemzésre történő továbbítása vagy a számítógép ellenőrzésének megkezdése.
- Rugalmas, átfogó, részletes jelentések
- Az ESET PROTECT platformon több mint 170 beépített jelentés érhető el, melyeken felül lehetőség nyílik egyedi jelentések létrehozására is, több mint 1000 adatpontból.
- Testreszabható értesítések
- Használjon előre definiált értesítéseket, vagy hozzon létre egyedi értesítéseket saját adatokkal. Az egyedi értesítéseket elkészítheti a rendszer teljes értékű, beépített, „WYSIWYG" alapú szerkesztőjével.
- Könnyű telepítés
- Az előre konfigurált telepítőcsomagok automatikusan csatlakoztatják vállalkozása végpontjait a felhőalapú menedzsmentrendszerhez, és hozzárendelik azokat a megfelelő licenchez is.
- Továbbfejlesztett RBAC
- A többfaktoros hitelesítéssel (MFA-val) működő beléptetés mellett a kezelőfelület továbbfejlesztett, szerepalapú hozzáférési jogosultságkezeléssel (RBAC-vel) is rendelkezik.
- Automatizálási keretrendszer
- A dinamikus csoportok a számítógépeket az eszközök aktuális állapota vagy meghatározott felvételi kritériumai alapján rendezhetik.
- Többfelhasználós működés
- Több felhasználó és hozzáférés jogosultsággal rendelkező csoport hozható létre az ESET PROTECT kezelőfelületének különböző mélységű eléréséhez. Ez lehetővé teszi a vállalati felelősségi körök alkalmazását a kezelőfelület hozzáférhetőségét illetően is.
- SIEM és SOC támogatás
- Az ESET PROTECT teljes mértékben támogatja a SIEM eszközöket, és képes minden naplóinformáció rendelkezésre bocsátására a széles körben elfogadott JSON vagy LEEF formátumokban, lehetővé téve az integrációt a biztonsági műveleti központokkal (SOC).
- Teljes körű, automatizált IT biztonsági menedzsment a megelőzéstől az elhárításig
- A fenyegetések, a karanténba helyezett elemek és a felhasználók áttekintése egy helyen
- Teljes hálózati átláthatóság
Vállalati végpontvédelem:
- Átfogó, platformfüggetlen védelem vállalati számítógépei és mobileszközei számára
- Célzott támadások elleni védelem
- Fájl nélküli támadások elhárítása
- Biztonságos böngésző
Fájlszervervédelem:
- A teljes felhasználószám max. 20%-ban telepíthető
- Többrétegű védelem fájlszerverekre
- Adattárolók védelme
- A hálózati támadások elleni védelem növeli a szerverek ellenállóképességét
- Fejlett folyamatos fenyegetések (APT - Advanced Persistent Threats) észlelése
Kétirányú tűzfalas védelem:
Megakadályozza a belső hálózathoz való illetéktelen hozzáférést. Betörés és adatszivárgás elleni védelmet biztosít, valamint megbízható hálózatok definiálását teszi lehetővé, letiltva más olyan kapcsolatok elérését, mint a nyilvános Wi-Fi hálózatok.
Az ESET felhőalapú megoldások összehasonlítása
Essential | Entry | Advanced | Complete | Mail Plus | |
---|---|---|---|---|---|
Központi menedzsment konzol | |||||
Helyszíni telepített ( on premise ) | Igen | Igen | Igen | Igen | Igen |
Felhő alapú ( cloud ) | Igen | Igen | Igen | Igen | Igen |
Eszközök védelme | |||||
Munkaállomások | Igen | Igen | Igen | Igen | - |
Fájl szerverek | Igen | Igen | Igen | Igen | - |
Microsoft Exchange levelezőszerver | - | - | - | Igen | Igen |
Egyéb jellemzők | |||||
Tűzfalas védelem | - | Igen | Igen | Igen | - |
0 napi támadások elleni felhőalapú Sandbox védelem | - | - | Igen | Igen | Igen |
Microsoft ( Office ) 365 alkalmazások védelme | - | - | - | Igen | - |
Teljes merevlemez titkosítás | - | - | Igen | Igen | - |
Különbségek a helyileg telepített ( on-premise ) és a felhős távmenedzsment megoldás között
Az ESET PROTECT Cloud minden olyan lényeges funkciót tartalmaz, amelyet megszokott az ESET PROTECT (korábbi nevén ESET Security Management Center), viszont működését a felhő-alapú távmenedzsment megoldásokkal kapcsolatos elvárásokhoz igazítottuk.
ESET Protect Cloud | ESET Protect On-prem | |
---|---|---|
Üzemeltetés módja | Az ESET által menedzselt felhős környezetben fut. | Az ügyfél által üzemeltett fizikai vagy virtuális környezetben fut. |
Felügyelt eszközök száma | max. 10.000 végpont | A korlát a szerver hardvererőforrásától függ. |
Támogatott végponti operációs rendszerek | Windows, Linux , macOS és Android | Windows, Linux , macOS, Android és iOS |
Támogatott termékverziók | 6-os és újabb vállalati termékek | 4-es és újabb vállalati termékek, ESET Enterprise Inspector (EDR megoldás) |
Komponensek | ESET Management Agent RD Sensor Deployment Tool CloudMDM | ESET Management Agent RD Sensor Deployment Tool MDM |
Virtualizáció | A VAgentHost és az ESET Virtualization Security jelenleg nem elérhető. | VAgentHost ESET Virtualization Security |
Active Directory | A szikronizáció az ESET Active Directory Scanner segítségével biztosítható. | Active Directory szinkronizáció elérhető |
Mobileszköz menedzsment | A CloudMDM komponensen keresztül érhető el. Jelenleg csak az Android eszközök támogatottak. | Az ESET PROTECT MDM-en keresztül érhető el. Android, és iOS eszközök támogatottak. |
Tanúsítványok | Kezelése az ESET által menedzselt. | Az ügyfél létrehozhatja, szerkesztheti, importálhatja/exportálhatja a tanúsítványokat és a CA-kat. |
Hozzáférési jogok | Kialakítása átkerült az ESET Business Account felületre, melyen keresztül beállíthatja, hogy a különböző joggal bíró felhasználók milyen ESET PROTECT Cloud funkciókat érhessenek el. | Az ESET PROTECT fejlett felhasználói hozzáférési jogkezelést tartalmaz. |
Licenckezelés | Az ESET Business Account-on keresztül történik. | Az ESET PROTECT-en és az ESET Business Account-on keresztül is megoldható. |
Számítógépek felvétele | Az Active Directory szinkronizáción, az RD Sensor-on és GPO-n vagy SCCM-en keresztül történhet. | Az Active Directory szinkronizáción, az RD Sensor-on és GPO-n vagy SCCM-en keresztül történhet, továbbá manuálisan felvéve az Agent telepítése feladat létrehozása közben, esetleg helyi Agent telepítésnél. |
További termékek ebből a kategóriából
Akyga AK-ND-13 19V/3.16A 60W Samsung notebook hálózati töltő
5 288Ft
Nettó: 4 164Ft
Hama 127001 AVINITY ECO 1,5m High Speed HDMI kábel
3 173Ft
Nettó: 2 498Ft
Microsoft Windows Server 2022 Datacenter 64-bit 2 Core ENG Oem Add Lic szerver szoftver
371 292Ft
Nettó: 292 356Ft
Aerocool Quantum Mesh fekete (táp nélküli) ablakos ATX ház
19 461Ft
Nettó: 15 324Ft
Cellect CEL-SHCK-SAM-A51-TP Galaxy A51 átlátszó ütésálló szilikon hátlap
1 693Ft
Nettó: 1 333Ft
HPE DL38X Gen10 4p Slim SAS 2nd Riser
190 988Ft
Nettó: 150 384Ft
G Data Antivírus Tanár-Diák HUN 6 Felhasználó 2 év online vírusirtó szoftver
34 260Ft
Nettó: 26 976Ft
Well TVS-LCD-TLS60-WL 23” – 60” fali konzol
4 950Ft
Nettó: 3 898Ft
G Data Total Security Tanár-Diák HUN 1 Felhasználó 2 év online vírusirtó szoftver
20 726Ft
Nettó: 16 320Ft
Sencor SHT B302 40"-70" VESA 600x400 fix fekete fali konzol
6 838Ft
Nettó: 5 384Ft
MSP LA-2229 Honor X6 Diamond Glass Lite Edge2.5D edzett üveg kijelzővédő fólia
3 520Ft
Nettó: 2 772Ft
Corel VideoStudio 2022 Pro ENG ML dobozos szoftver
40 889Ft
Nettó: 32 196Ft
Logitech G403 Hero fekete gamer egér
26 700Ft
Nettó: 21 024Ft
G Data Mobile Security for Android HUN Hosszabbítás 3 Felhasználó 2 év online vírusirtó szoftver
13 670Ft
Nettó: 10 764Ft
Brother TN245M magenta toner
60 448Ft
Nettó: 47 597Ft
Cellect LCD-IPH1461P-FCGLASS iPhone 14 Pro full cover üveg kijelzővédő fólia
2 188Ft
Nettó: 1 723Ft
FAMATEL 9/704 vez.+kapcsoló 16A-250V 1,5m 4-es hosszabbító
2 688Ft
Nettó: 2 117Ft
Cellect TPU-REALME8P-TP Realme 8 Pro átlátszó vékony szilikon hátlap
1 428Ft
Nettó: 1 124Ft
Cellect CEL-MATT-N11-4G-RBK Xiaomi Redmi Note 11 4G piros-fekete műanyag tok
1 952Ft
Nettó: 1 537Ft
Kensington 19" 16:10 kijelzőhöz kivehető betekintésvédő monitorszűrő
44 885Ft
Nettó: 35 342Ft
HPE 3Y TC Crit wCDMR ML30 Gen10 SVC
483 733Ft
Nettó: 380 892Ft
Legrand 694554 1,5m vezetékkel kék 4x2P+F elosztósor
4 176Ft
Nettó: 3 288Ft
LG 21,5" 22MP410-B FHD VA HDMI/VGA monitor
49 408Ft
Nettó: 38 904Ft
Apple iPhone 13 6,1" 5G 4/512GB Starlight (fehér) okostelefon
482 346Ft
Nettó: 379 800Ft
További termékek ettől a gyártótól
ESET PROTECT Complete On-prem HUN 26-49 Felhasználó 3 év online vírusirtó szoftver
30 373Ft
Nettó: 23 916Ft
ESET Cyber Security HUN 4 Felhasználó 3 év online vírusirtó szoftver
73 807Ft
Nettó: 58 116Ft
ESET PROTECT Complete On-prem HUN 50-99 Felhasználó 2 év online vírusirtó szoftver
20 574Ft
Nettó: 16 200Ft
ESET PROTECT Essential hosszabbítás HUN 11-25 Felhasználó 1 év online vírusirtó szoftver
10 272Ft
Nettó: 8 088Ft
ESET Cyber Security Pro hosszabbítás HUN 4 Felhasználó 2 év online vírusirtó szoftver
53 157Ft
Nettó: 41 856Ft
ESET Endpoint Encryption Essential Edition ENG 100-200 Felhasználó 3 év online szoftver
4 465Ft
Nettó: 3 516Ft
ESET PROTECT Advanced On-prem hosszabbítás HUN 11-25 Felhasználó 2 év online vírusirtó szoftver
15 880Ft
Nettó: 12 504Ft
ESET Smart Security Premium HUN 1 Felhasználó 2 év online vírusirtó szoftver
31 638Ft
Nettó: 24 912Ft
ESET Mobile Security for Android HUN 4 Felhasználó 3 év online vírusirtó szoftver
21 732Ft
Nettó: 17 112Ft
ESET Endpoint Encryption Standard Edition ENG 11-25 Felhasználó 3 év online szoftver
18 151Ft
Nettó: 14 292Ft
ESET Endpoint Encryption Standard Edition ENG 1-10 Felhasználó 1 év online szoftver
8 870Ft
Nettó: 6 984Ft
ESET Endpoint Security Business Edition 26-49 Felhasználó 3 év HUN online vírusirtó szoftver
19 934Ft
Nettó: 15 696Ft
ESET PROTECT Advanced HUN 50-99 Felhasználó 3 év online vírusirtó szoftver
33 848Ft
Nettó: 26 652Ft
ESET Server Security for Microsoft Windows Server 11-24 szerver 1 év HUN online vírusirtó szoftver
16 871Ft
Nettó: 13 284Ft
ESET NOD32 Antivírus Tanár-Diák HUN 3 Felhasználó 3 év online vírusirtó szoftver
27 676Ft
Nettó: 21 792Ft
ESET PROTECT Advanced On-prem HUN 100-200 Felhasználó 1 év online vírusirtó szoftver
9 647Ft
Nettó: 7 596Ft
ESET Cyber Security Pro Tanár-Diák HUN 2 Felhasználó 2 év online vírusirtó szoftver
15 819Ft
Nettó: 12 456Ft
ESET Endpoint Encryption Mobile hosszabbítás ENG 26-49 Felhasználó 3 év online szoftver
2 088Ft
Nettó: 1 644Ft
TISZTELT VÁSÁRLÓNK!
Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében!
A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
További információk a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján:
https://nmhh.hu/veglegestorles