Networking kiegészítő

Networking kiegészítő

Keresés pontosítása

Termékek összehasonlítása (0)

MikroTik SFP/SFP+/SFP28 1m direct attach kábel

MikroTik SFP/SFP+/SFP28 1m direct attach kábel..

10 958Ft Nettó: 8 628Ft
4 389Ft Nettó: 3 456Ft

MikroTik SFP/SFP+/SFP28 3m direct attach kábel

MikroTik SFP/SFP+/SFP28 3m direct attach kábel..

14 783Ft Nettó: 11 640Ft

Cisco 100BASE-FX multimode 1310nm 2km LC connector Rugged SFP

Cisco 100BASE-FX multimode 1310nm 2km LC connector Rugged SFP..

82 490Ft Nettó: 64 952Ft
63 536Ft Nettó: 50 028Ft
51 648Ft Nettó: 40 668Ft

Gigalight SFP+ Direct Attach passzív kábel (10GSFP+Cu), AWG24, 0~70 hőm. tart., 5m

Gigalight SFP+ Direct Attach passzív kábel (10GSFP+Cu), AWG24, 0~70 hőm. tart., 5m..

19 980Ft Nettó: 15 732Ft

Gigalight SFP modul, 1.25G, 1310nm, 20km távolság, -40~85 ipari hőm. tart., DDM funkció

Gigalight SFP modul, 1.25G, 1310nm, 20km távolság, -40~85 ipari hőm. tart., DDM funkció..

13 320Ft Nettó: 10 488Ft
14 127Ft Nettó: 11 124Ft

ZyXEL DAC10G-3M-ZZ0103Fv2 10G SFP+ 3m DAC kábel

ZyXEL DAC10G-3M-ZZ0103Fv2 10G SFP+ 3m DAC kábel..

65 974Ft Nettó: 51 948Ft

Delock 88393 4-5 dBi RP-SMA WLAN antenna

Tulajdonságok:RP-SMA csavaros csatlakozófelület?Hajlékony illesztéssel?2,4 és 5,8 Ghz?5dBi 2,5Ghz-né..

3 540Ft Nettó: 2 788Ft

Gigalight SFP modul, 1.25G, 850nm, 550M távolság, -40~85 ipari hőm. tart., DDM funkció

Gigalight SFP modul, 1.25G, 850nm, 550M távolság, -40~85 ipari hőm. tart., DDM funkció..

12 375Ft Nettó: 9 744Ft

Ubiquiti UniFi 2xGbE LAN 1xHDMI port Protect ViewPort

Ubiquiti UniFi 2xGbE LAN 1xHDMI port Protect ViewPort..

94 336Ft Nettó: 74 280Ft

ZyXEL ACCESSORY-ZZ0106F kültéri AP szerelő kit oszlopra

ZyXEL ACCESSORY-ZZ0106F kültéri AP szerelő kit oszlopra..

25 984Ft Nettó: 20 460Ft

KE-Line KE-EXT-HD Cat6A HD kábeltoldó

Jellemzők: - közvetlenül szerelhető Cat.5E, Cat.6, Cat6A, Cat.7, és Cat7A kábelekre- elvágott ká..

3 246Ft Nettó: 2 556Ft
Tételek: 1 - 15 / 661 (45 oldal)